Válaszra vár

Futár kijelző nem működik hetek óta

Az Arany János utcánál található Futár kijelző hetek óta nem működik.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Arany János utca M

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kerekes Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lejárt menetrend kint maradt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Ferenciek tere M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    BUBI parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    0508-Erzsébet tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére