Megoldott

Rendszámnélküli furgon

Anonim Járókelő

Tavaly óta áll itt.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Szentlőrinci út 100

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már itt!
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Soroksár Török utca elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Török utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Fakopács utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Őrgébics utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére