Válaszra vár

Kátyúk

Anonim Járókelő

A 1025 Budapest Törökvész út és a Zuhany utca sarkán 2 db mély kátyú található.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 65b

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hankóczy Jenő utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagyméretű kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hankóczy Jenő utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére