Megoldott

Állandó járdán parkolás

Kérem, legyenek szívesek pollerekkel védeni a járdát a címen megadott szakaszon, hogy megszűnjön a nonstop járdán parkolás. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Klauzál u. 29

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentő visszajelzése alapján
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész is! Nagyon köszönöm! :)
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image001.png@01DAA5DA.97C5FF00]

    Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    1076 Budapest, Százház u. 10.-18.
    Tel.:06-1-461-9040 e-mail: diszpecser@evkf.hu

    Bardócz Csaba
    irodavezető részére

    Járókelő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez 50 méteren belül történik ÁLLANDÓ jelleggel.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Marek József utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongált jelzólámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Baleset miatt kidöntött pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére