Megoldásra vár

Elhagyott trabant

Legalább 2019 óta áll egy helyben a fotón látható Trabant.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Katona József u. 10

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést. Ki fogjuk értesíteni, és ha nem viszik el, elszállítjuk.

    Közter
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hársfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Futórózsa utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére