Megoldásra vár

Kiálló fedlap

Anonim Járókelő

Az Ezredes utcában a Matáv fedlap kiáll a járdából!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ezredes u. 5a

Hozzászólások

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem történt semmi
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes aknafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: D. András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hímes utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült fedlap Garas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Trombitás út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Fillér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére