Megoldott

Ebben a formában felesleges fatámasz

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek korrigálni a fatámaszt.

Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket hálásan köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért rkp. 1

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink megvizsgálták a támrendszert és elvégezték a szükséges munkálatokat.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti D...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Néhány új fát ültetni lehetséges?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Lágymányos (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lelógó faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa Karinthy Frigyes út - FŐKERT

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére