Megoldott

Egy darab Pennys bevásárlókocsi

Egy darab Pennys bevásárlókocsi! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon az elszállításáról! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Budapest Budapest

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján megoldott. Köszönjük!
  • Tordai Richárd hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszteletem a problèmát megoldották! Köszönöm
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Tar Julianna és Bardócz Csaba!
    Köszönjük, hogy megtisztelte bizalmával társaságunkat.

    Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy megkeresését korábban továbbítottuk illetékes munkatársaink részére, tová
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Penny Market

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Penny Market"-ra.

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útra dőlni készülő fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Lovasvölgyi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parlagfű és koszos járdák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gergely utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére