Válaszra vár

Megrongált védelem

Egy fiatal fa körüli védőoszlopokat megrongálták, eltörték.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 10

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Judit Pető bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére