Válaszra vár

Elfogadhatatlan aszfaltburkolat

FRISSÍTÉS: 2024.04.26.

Budapest Közút válasza:
„A bejelentés fényképfelvételén is látható víznyelőakna és környezete az útpálya legegyenetlenebb felülete. Ismereteink szerint a víznyelőakna átépítése az illetékes üzemeltető FCSM Zrt. tervei között szerepel, a kivitelezés időpontjáról azonban nem rendelkezünk információval. A balesetveszélyes úthibák javítását minden esetben haladéktalanul elvégezzük, azonban a bejelentéssel érintett terület nagyobb felületre kiterjedő burkolatjavításának lehetőséget csak a fent leírt átépítési munka után tudjuk megvizsgálni. ”

-----

A Fogarasi és a Gvadányi út kereszteződésének aszfaltburkolata katasztrofális. Inkább hullámvasút, mint sima út. Az egész kereszteződést újra kéne burkolni, mert tele van repedésekkel, kátyúkkal.
Mivel az úttest közepén nem tudtam megállni képeket készíteni, csak a járdáról, az utolsó a google térkép képe. Itt is jól lehet látni a feltöredezett úttestet.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 175

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Fogarasi és a Gvadányi út kereszteződésének aszfaltburkolata katasztrofális. Inkább hullámvasút, mint sima út. Az egész kereszteződést újra kéne burkolni, mert tele van repedésekkel, kátyúkkal. Mivel az úttest közepén nem tudtam megállni képeket készíteni, csak a járdáról, az utolsó a google térkép képe. Itt is jól...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Mély kátyú az úttest közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szabó József utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Süllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Schweidel utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Kies utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére