Megoldott

Elfordított kerékpáros számláló

A Múzeum körúti kerékpáros számláló elfordult, szeretném kérni az üzemeltetőjét, hogy állítsa vissza az eredeti helyére.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Múzeum krt. 16

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kapcsolódó bejelentés alapján.
  • Pusztai Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Pusztai Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nyugati pályaudvar (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rengeteg kátyú a bringaúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs hely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gyalog Vagyok
    Illetékes: Budapest Közút
    Krúdy Utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére