Válaszra vár

Járdán parkolás

Kérem a környék járdánparkolásának csökkentését.
Ha az illetékes hatóság nem győzi, kérjen segítséget bárkitől..de sajnos nem végzik a munkájukat, hiszen napok telnek el hogy rá sem néz az illetékes a szabálytalan járdáraparkolásokra itt...

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Árpád fejedelem útja 2

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdán parkolás a Tárogató úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Tárogató út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sarkon, tilosban parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Kupeczky utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére