Megoldatlan

Roncstelep

Anonim Járókelő

A 2.kerület Melocco köz végén valaki roncstelepnek használja a zöldterületet,3 autón rendszám sincs.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Felhévízi u. 30

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A jelzett terület a hivatalos nyilvántartás szerint magántulajdonban lévő ingatlan.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A jelzett terület a hivatalos nyilvántartás szerint magántulajdonban lévő ingatlan.

    A fent miatt nem lehet intézkedni.

    Üdvözléettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gábor
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    5
    Megoldatlan
    5

    Két elhagyott auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Homonna utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére