Megoldásra vár

Elfordult tábla

Tisztelt ALDI!
A Rétköz utcai üzlet parkolójában a képen látható táblák a járda felé néznek, és gondolom nem a gyalogosoknak szólnak.
Kérem helyreállításukat!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Nagyszeben tér 3

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Vásárlónk!

    Köszönjük szépen észrevételét, melyet a Budapest, Rétköz utcai üzletünkkel kapcsolatban fogalmazott meg számunkra. Az ALDI Magyarországnál célunk, hogy üzleteinkből minden vásárl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidolt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ménesi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kint maradt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére