Megoldásra vár

Rendszám nélküli jármű

Hetek óta a 2. ker. Kapás u. Csalogány u sarkán egy fehér VW Golf rendszám nélkül.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalogány u. 35

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A Városrendészet válasza a következő:

    A jelzett gépjárművet felvettük az elszállításii listára. A kötelező türelmi idő után elszállítjuk a tulajdonos költségére.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Szépvölgyi dűlő (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lejárt műszakival álló reklámautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Kapy utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére