Megoldott

Hiányzó lámpák + 1 hiányzó búra

Több helyen hiányzik a lámpatest is, ezeket kérem pótolják valamint egy helyen a búra is. Gyors kérdés viszont. Nem lehetne ezeket a sárga fényű sokat fogyasztó lámpákat ledre lecserélni? Úgy látom betekerős, nem tudom, hogy lehetséges lenne-e, de sokat dobna a helyen szerintem meg az áram számlán is. Intézkedésüket köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest-központ

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper! Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került. Be van tervezve a LED projektbe az aluljáró rekonstrukciója, legkésőbb jövő év közepére ké
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Leírtam mi a közvilágítás célja. A biztonságos közlekedés és a közbiztonság. Amihez minél jobb fényviszonyok kellenek.

    Nem máshol világítanak rosszul, itt világítanak rosszul. A metróban, áruházakban
    ...
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem alszanak be, de nem is az a közvilágítás célja, hogy ébren tartson. Igen máshol máshogy világítanak. Van ahol rosszul van ahol jól. De az, ha máshol rosszul világítanak mióta érv arra, hogy itt is...
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tudod, ha előtted is 220-al mennek és mögötted is, akkor mások számára nagyon zavaró tudsz lenni.
    Lásd: a felszínen is fényesebb van, a metróban is fényesebb van, az aluljáró ezekhez képest sötét, és
    ...
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Attól, hogy van világosabb aluljáró nem jelenti azt, hogy itt sötét van.

    Vegyünk egy autós példát. 180-al megyek az autópályán, de van aki 220-al, akkor én lassan megyek? Nem, hisz eleve csak 130-al
    ...
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán nem véletlenül nem/alig használják a narancs színű ledeket.
    Az emberek nagyon nagy százaláka szerencsére nem az aluljáróban való átkelés utáni 1-2 órában megy lefekdüdni, és nem is töltenek ott...
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem attól függ, hogy led-e vagy sem, hogy milyen színű. Ledből is van szerencsére narancs, sajnos kevés helyen használják.

    Nem csak a helyszínen dobna sokat, ha kék fényre cserélnék, hanem az emberek...
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Támogatom! Nagyon sötét, sárga ez az aluljáró.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcai lámpa nem világít.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    József Attila utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mechwart lépcsőn nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Mechwart tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére