Megoldatlan

szétmálló beton növényládák

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.03.26

A IV. kerület Újpest Önkormányzatának válasza:
,,A bejelentésben jelzett terület a 76561/228 hrsz. magánterület, hivatalunk az ügyben nem tud eljárni."

-----

Az Óceánárok utca és a Hajló utca kereszteződéséhez közel vannak szétmálló beton növényládák. A beton növényládában van egy kiálló facsonk is. Kérjük a beton növényládák rendbe hozatalát és a kiszáradt facsonk eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Óceánárok u. 29

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    van remény hogy megcsinálják
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    A Nemzeti Dohánybolt is valószínűsíthetően bérlője az ingatlannak.
    A Járókelő csapatának nevében:
    Tar Julcsi
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Nemzeti Dohánybolt a terület tulajdonosa?
  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Szia!
    Köszönjük, hogy használtad az oldalunkat. Bejelentésedet sajnos ,,Megoldatlan"-ként zárjuk, az általad jelzett probléma sajnos magánterületre vonatkozik.
    Így a tulajdonos címének ismerete hiány...
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Óceánárok utca és a Hajló utca kereszteződéséhez közel vannak szétmálló beton növényládák. A beton növényládában van egy kiálló facsonk is. Kérjük a beton növényládák rendbe hozatalát és a kiszáradt facsonk eltávolítását."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.03.26 A IV. kerület Újpest Önkormányzatának válasza: ,...

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST- 00141868” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    A bejelentésben jelzett terület a 76561/228 hrsz. magánterület, hivatalunk az ügyben nem tud
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Megtelt komposztgyüjtő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiànyzó és kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére