Megoldatlan

Parkolóban betárolt hajó

Evek ota itt tarolt hajo rendszam es kerek nelkuli potkocsin.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szilágyi u. 10

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Kovács Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    En nem mondtam, hogy zavar a be es ki hajtasban, hanem talan nem az autoknak fenntartott parkoloban kene egy hajot tarolni. :)
  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a jelzett helyszínt és szabálytalanság észlelése estén megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Kérem a továbbiakban, ha szabálytalan
    ...
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Kovács Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Renault Megane kombi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    István út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Ford Galaxy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére