Megoldott

Rippl Rónai 16 előtti kátyú

Rippl Rónai utca és Lendvai sarkán egy nagy kátyú van

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Rippl Rónai utca 16

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • N M hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, egy másik bejelentésben
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ra.

  • Miszlivetz Aron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    VI. kerület, Káldy Gyula 3. előtti úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Káldy Gyula utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rippl-Rónai utcai (mozgó) kráter

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Rippl Rónai utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére