Megoldott

Kidőlt bokor

A XI.kerületben a Bikszádi u. 12. mögötti parkban kidőlt egy nagy bokor. Kérjük annak eltávolítását, mert rádőlt a virágoskertre.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bikszádi u. 12

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Winkler-Varga Leila hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük! A probléma megoldódott. A kidőlt bokrot elszállították.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Winkler-Varga Leila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére