Megoldott

Rózsalevél utca kátyú

Üdvözlöm!

Rózsalevél utca 35 előtt ismét hullámzik az aszfalt.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rózsalevél u. 52

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !

    Az úthiba javítása megtörtént.
    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Mészáros Ákos !

    Az úthiba javítását a kivitelezőtől megrendeltük.

    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés nevét "Rózsalevél utca katyu"-ról "Rózsalevél utca kátyú"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Meszaros Akos hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg még egy
  • Meszaros Akos hozzászólt a bejelentéshez.

    20 méterrel arrébb van egy másik is a sarkon
  • Meszaros Akos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csatornafedél mellett kátyúsodás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    László utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ágoston Péter utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    8
    Megoldásra vár
    8

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Kőszirt utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére