Válaszra vár

Lomi tábla

Anonim Járókelő

Kerület szerte Lomi fogva táblák vannak a fákra aggatva. Egyenként kell ezeket bejelenteni, hogy a lomtalanításra eltűnjenek? Nem lehetne egy átfogó, kerületi eltávolítást csinálni?

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Dobó Katica u. 21

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIX. kerület Kispest Önkormányzata"-ról "XIX. kerület KÖZPARK NKft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galamb piszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Budapest, Köki Terminál (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nyitott szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Panka
    Illetékes: Vodafone
    Esze Tamás utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott kamera tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karinthy Frigyes út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére