Válaszra vár

Szètszórt szemèt

Anonim Járókelő

A körvasút soron a Remèny ès Orbó utca közti szakaszon a vasúti töltèsen, az Orbó ès Virradat utca közti szakaszon az úttest szèlèn rendszeresen szemèt van szètszórva. Szeretnènk kèrni a terület tisztítàsàt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szuglói körvasút sor 20

Hozzászólások

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Szolnoki út 16, 1163 Hungary (47.51058765, 19.15453961, 16)"-ról "Budapest, Szuglói körvasút sor 20, 1144 Magyarország (47.5105949, 19.15442159, 15)"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fekvőhely lom a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyamatos szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cserei utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére