Megoldott

Karácsonyfák elszállítása

Anonim Járókelő

Tisztelt közpark szeretném kérni hogy a posta melletti részről vigyék el az elszáradt karácsonyfákat, fenyőfákat.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kisfaludy utca

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Leg...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.köszi
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIX. kerület KÖZPARK NKft."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Köztisztaság"-ra.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIX. kerület KÖZPARK NKft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Takarítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Corvin körút (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes szegények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gyulai Pál utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jókora faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére