Válaszra vár

Járda ismételt elparkolása

Kedves Járókelő, Tisztelt XIII. ker. Köztertület Felügyelet!

Bp. XIII.- Újlipótváros, Szent István park - Pozsonyi út kereszteződése (Szt. istván park 14. sz ház előtt - szemben):
A kis park járdaszakasz és a parkolósáv (térköves rész) találkozásától kb. egy méterre ki lett rakva egy 'elsőbbségadás kötelező' tábla (oszlop), amit nem a járdaszakasz és a parkolósáv találkozásához helyeztek el (kerékpáros krsz tábla).
Így folyamatosan az oszlop bal oldalára is parkolnak az autók, ezzel elparkolva a járdát is. Többször tapasztaltuk, hogy legalább a járda felén autó áll.
A probléma az, hogy vagy a táblát tartó oszlopot kellene arréb helyezni balra a járda kezdetéhez (a parkoló sáv végéhez), vagy ugyan ide egy pollert (biciklitárolót?) elhelyezni, mert így folyamatosan a járdára fognak parkolni a szabályra fittyet hányó autósok.

Köszönjük!
A helyi lakók nevében is.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István park 13

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Attila!
    A törvényben meghatározott 30 naptári napos válaszadási határidőt egy +10 napos türelmi idővel megtoldva a rendszerünk a bejelentésedtől számított 40. napon ismét elküldi az ügyedet az il
    ...
  • M. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    2024.04.22 - frissítés. Tisztelt XIII. kerület Önkormányzat! Egy hónapja várom válaszukat a bejelentett problémával kapcsolatban:
    Ismét elparkolva a járda. Napszaktól, időszaktól függetlenül. Válaszuk...
  • M. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    2024.04.12. - frissítés. Ismét elparkolva a fél járda. Napszaktól, időszaktól függetlenül. 04.09. és 04.11. képek.
    Válaszukat és intézkedésüket várva, köszönjük!
  • M. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    2024.03.27. - frissítés. Ismét elparkolva a fél járda.
    Válaszukat és intézkedésüket vájuk.
  • M. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    2024.03.24 - frissítés. Ugyan az a helyzet, ugyan az a gépjármū (saját, privât parkolóhelynek tekinti a járdát ismét). Közmūfedélre áll, gyalogosközlekedést akadályoz.
    Várom szíves válaszukat.
    Köszönöm!
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • M. Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rakodási terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Forgalomból kivont jármű közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Vőlegény utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére