Megoldásra vár

Tönkrement kátyús út

Anonim Járókelő

Tönkrement kátyús út az Erkel Ferenc Iskola elött

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Körző u. 3

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Körző utca 3. előtt lévő kátyús útnak a javítása nyilvántartásban van, javítani fogjuk.

    Üdvözlettel

    Közpark Kft
    1192 Budapest, Bercsényi utca 18.
    e-mail: info@kozpark.hu
    telef
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIX. kerület KÖZPARK NKft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    E.ON oszlop környéke kátyus

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Puskás Ferenc utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére