Megoldatlan

Elhanyagolt park

Aug 05-én beküldött bejelentésem 4 pad alatti csikktengerről szólt.
A mellette lévő padok alatti szemetet, gazt nem fotóztam le akkor, emiatt (?) nem lett feltakarítva.

Gazos, elhanyagolt a terület.
3 db zöld négyzet is látható a fotókon.
Ott valaha fák álltak egykoron.

A "parkban" bálványfák, és magasra nőtt gaz.
Virág, rendezettség sehol.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    zajvédő erdő telepítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongálódott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tófalva utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttestre nőtt növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szépvölgyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére