Megoldásra vár

Kátyú az úttesten

Anonim Járókelő

Kátyú az úttesten

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Zoltán u. 13

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zoltán utca 13. előtt lévő kátyúkat, lehetőség szerint javítani fogjuk.

    Üdvözlettel

    Közpark Kft
    1192 Budapest, Bercsényi utca 18.
    e-mail: info@kozpark.hu
    telefon: +36 1 282 96
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    E.ON oszlop környéke kátyus

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Puskás Ferenc utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére