Megoldott

Kitört poller

VII kerület Bethlen Gábor téren kitört egy poller.
Kérnénk javitását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Bethlen Gábor tér 2

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva lett, köszi!
  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az alábbi bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatom, hogy a jelzett hiba kijavítását a közterületi javítási munkákat tartalmazó következő megrendelésünkben szerepeltetjük.

    Erzsébetv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Marek József utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére