Megoldott

Elhagyott lakókocsi

Az Aszú utca Hidegkúti út sarkán hónapok óta mozdulatlanul áll a lakókocsi, elvéve a parkolási lehetőséget a környékre érkezőktől.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Aszú u. 1

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin/Bejelentő!

    A Városrendészet ellenőrizte a lakókocsit.

    A lakókocsi rendelkezik forgalmi rendszámmal és a forgalmi érvényessége: 2025.06.14.-ig szól, körözés alatt nem áll, a parkolása...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Roncstelep

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Felhévízi utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszám nélküli jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Csalogány utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére