Megoldott

Eltorlaszolt járda

Anonim Járókelő

A járdára lógó bokor, a parkoló autók és a villanypózna mellett már nem marad hely a gyalogosoknak. Minden munkanap ez a helyzet ...

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Galgahévíz u. 23

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bokor kilógó ágait levágták.
  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!

    A bejelentését ellenőrizni fogjuk.

    Tisztelettel, Bp. XVI. ker. Közterület-felügyeleti Iroda.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdára ránőtt növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Párta utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Parkolást gátló cölöpök hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Rákosi út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére