Megoldott

Tüzivíz

Látta - esetleg engedélyezte is - valamilyen tűzrendészeti (katasztrófavédelmi) hatóság, hogy a tüzivíz csatlakozókat gyakorlatilag hozzáférhetetlenné tették valakik egy bicikliparkoló létesítésével?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Épp időben :)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lejárt a 30 nap. Válasz nincs.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Pártos György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére