Megoldott

megrongált közmű kiállás

Anonim Járókelő

Lomtalanítaskor kidöntött elektromos elosztószekrény közterületen. Közelben van terfigyelő kamera és lehet rálát a tarsasház bejáratot figyelő kamerája.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 150

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    nyitott doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szendi Ákos
    Illetékes: Magyar Telekom
    Béke utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Összetört telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nyitott áramszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kádár Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére