Megoldott

Nagy kátyú

Anonim Járókelő

Kátyú nagy méretű, hosszú ideje

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Telepy u. 34

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Hivatkozva a 141157 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy Bp. IX. ker. Telepy u. 34. gyalogátkelőben észlelt útpálya burkolat szakaszerű helyreállításra a szerződött vállalkozó fel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére