Megoldatlan

illegális közterület burkolás

A Dózsa György úton a BKV Tátra utcai megállója mellett egy a Google térképe szerint pár éve még nem létezett parkoló. Ma már van egy szépen lekövezett placc.
Ez most valakinek a kalózkodása vagy tényleg hivatalos parkoló? Ha előbbi, akkor ezt csak így lehet?

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Dózsa György út 25

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Amúgy ha ez nem parkoló, akkor ki lehet jönni intézkedni a kerületi közterület felügyeletnek.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés érdekes lehet a Budapest Közútnak is, mint a fővárosi útszakasz kezelőjének.
    Amúgy az egy érdekes kérdés, hogy vajon ki és milyen engedéllyel fedett le egy árkot és burkolt le kb. 15-18 n...
  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük a bejelentést!
    Az érintett terület nem kijelölt parkoló, azt bárki használhatja, és nem állapítható meg engedély nélküli közterület-használat a leburkolás során.
    Budapest...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Térdig érő fű és gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Háros utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére