Megoldott

Veszélyes csúszda

Anonim Járókelő

A nagyréti játszótéren lévő csőcsúszda teteje egy részen kicsúszott a rögzítő csavarok alól.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Nagykovácsi út 11355

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pilisi Parkerdő válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönjük a bejelentést. A csúszdát kijavítottuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Pilisi Parkerdő"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A Nagyrét még mindig a Pilisi Parkerdő Zrt. kezelésben van, hiszen a magyar állam tulajdona és nem közterület.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/138931/obszcen-graffitik-a-na...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lezárt Riadó utcai híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Riadó utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Széttört korlátok az Ankara út alján

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Mecset utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhullott macska tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt.
    Fillér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére