Megoldatlan

A Király utca állapota

Anonim Járókelő

A Dob utcánál talán csak a Király utca Nagymező utca és Károly körút közötti szakasza van lehangolóbb állapotban:

Ugyan a Vasvári Pál utca sarkán lévő ház évek óta építés alatt áll (vagy csak úgy néz ki), de illene rajta, vagy akárhol, ahonnan látszana elhelyezni egy utcanévtáblát, hogy az az utca mellette milyen névre hallgat.
Ezen ház alatt/mellett egy visszataszító külsejű telefonfülke van.

A Kazinczy utcai saroknál így néz ki a térkövezés. (páratlan oldal)
Ugyanitt egész sajátos módon oldják meg az autósok a közlekedést: a Székely Mihály utcából kijönnek, egy arasznyi szembeforgalommal pedig behajtanak a Kazinczy utcába, ahogy a képen is látszik.
Ugyanitt, a Székely Mihály utcában van egy mélygarázs, ahova egyesek úgy hajtanak be a Király utcából, hogy szabálytalanul betolatnak az egyirányú Székely Mihály utcába, vagy egyszerűen szembe mennek a forgalommal ezen a pár méteren. Amennyiben a Székely Mihály utcában, a Király utcai sarok közelében megszüntetnének két parkolót, és ezen a pár méteren kétirányú lenne az utca, elkerülhetőek lennének az ilyen afférok, és szabályosan lemenni a mélygarázsba is egyszerű lenne, hiszen jelenleg végig kell menni a Király utcán, majd be a Paulay Ede utcába, majd onnan be a Székely Mihály utcába.

Ugyanitt hiányzik egy szemetes.(páratlan oldal)

A Holló utcai saroknál hiányoznak a kis macskakövek a csatornafedelek körül.

A Holló és a Rumbach S. utca között tekintélyes mennyiségű kőoszlop hiányzik a járdára való parkolást megelőzendő, ámbár van itt egy elsőnek virágládának tűnő kőképződmény, mely nem tudom mi célt szolgál.

A Rumbach S. utca sarkánál pedig szintén nincsenek a helyükön a macskakövek, illetve a nagyobb darab kövek is elhordhatók. Ugyanitt szintén hiányzik egy szemetes. (páratlan oldal)

A Rumbach S. utca és a Károly körút között igen balesetveszélyesen meg van süllyedve a járda (páratlan oldal).

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Király u. 38

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Járda"-ra.

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Arra kérném, hogy a telefonfülkét küldje be egy külön bejelentésben, mert az lényegesen elkülönül a többitől, az a Magyar Telekomhoz tartozik, és jó lenne ha a térképen pontosan be...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokatörő járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Holló utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Burkolat helyreállítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Nyár utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére