Válaszra vár

Leesett a felirat

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.03.15.

A Bejelentő kiegészítése:
"Még egy "E" betű is hiányzik jobb oldalt."

-----

Leesett a felirat a Bánki Donát Technikum épületének faláról. (Cím: 1138 Budapest, Váci út 179-183.) Kérjük a leesett "Á" és "T" betűk visszahelyezését.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 183

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Bánki Donát Technikum

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy "E" betű is hiányzik jobb oldalt.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Folyamatos zaj

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    BP Kapas HUB (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére