Megoldatlan

Elhagyott jármű

Tisztelt járókelők már egy jó ideje itt van hagyva mar egy jó ideje tele van dobálva szeméttel illetve nem fele meg hogy közúton részt tudjon venni a műszaki állapotára való tekintettel legyenek szívesek intézkedni rendszám nélkül tárolják közterületen legyenek szívesek közterület felügyelők meg tenni mi hamarabb a szükséges intézkedéseket

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Dinnyehegyi út 37

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Szent László utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Pistahegyi köz (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Kiskócsag utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére