Válaszra vár

Koszos ablakok

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.15.

BKM Közművek FKF válasza: A BKM Közművek FKF nem illetékes a probléma megoldásában.

----

FRISSÍTÉS: 2024.05.14.

BKK válasza:
„ a BKV Zrt. és a Budapest Közút Zrt. arról tájékoztatta Társaságunkat, hogy az említett üvegfelületek takarításban nem illetékesek.”

-----

A Göncz Árpád városközpont aluljáró feljáratánál elég koszosak az üvegfelületek. Ha lehetséges takarítsák le. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncz Árpád városközpont M

Hozzászólások

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.05.14. BKK válasza: „ a BKV Zrt. és a Budapest Közút Zrt. arról tájékoztatta Társaságunkat, hogy az említett üvegfelületek takarításban nem illetékesek.” ----- A Göncz Árpád városközpont aluljáró feljáratánál elég koszosak az üvegfelületek. Ha lehetséges takarítsák le. Köszönöm"-ról "F...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "A Göncz Árpád városközpont aluljáró feljáratánál elég koszosak az üvegfelületek. Ha lehetséges takarítsák le. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.14. BKK válasza: „ a BKV Zrt. és a Budapest Közút Zrt. arról tájékoztatta Társaságunkat, hogy az említett üvegfelületek takarításban nem illetékesek.” ----- A Gön...

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0010345/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00140913

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. és a Budapest Közút Zrt. arról tájékoztatta...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Még sosem lett lemosva
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megállót elborító gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elégtelen számú világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népfürdő utca / Árpád híd (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fekete Dóra
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére