Megoldatlan

Szemetes Főtáv telek

Anonim Járókelő

A Csurgói út - Ráth László utca sarkán van egy kis elkerített telek, ami ránézésre a Főtáv közművére van fenntartva.
A területen sok szemét van, illetve a kerítés és kapu rozsdás, több helyen foltozott.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rátz László u. 67

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐTÁV

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ról "BKM Budapesti Közművek FŐTÁV"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    jaj, köszönöm, hogy jelezted, véletlenül ment a Főgáznak! Üdv: Zsófi
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem inkább Főtáv.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jókora faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Elhagyott kaki

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Siroki utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére