Válaszra vár

Járdán parkoló autók

Iszonyatosan zavaró, hogy itt állnak a piacos autók. Van mélygarázs, fenit külső parkoló és rakodási pontjuk is. Ide miért hajthatnak be a gyalogosok közé?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Füst Milán u. 2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás nincsen.
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gyakran zöldön állnak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Tilos lenne parkolni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére