Megoldatlan

Elhanyagolt parkrész

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.03.26

"Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a Városfejlesztő Nonprofit Kft hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részére a további eljárás lefolytatása érdekében"

------------

Amennyiben lehetséges, kérem alakítsák vissza zöldfelületté, vagy tegyék parkolóhellyé ezt a területet! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Polgár u. 3

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Szia!
    Mivel a bejelentés magántulajdonra vonatkozik, viszont nem sértő valamely társadalmi csoportra vagy szervezetre nézve (pl. nem gyűlölködő tartalom), a kerületi önkormányzat nem járhat el illeték...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés nevét "elhanyagolt parkrész"-ról "Elhanyagolt parkrész"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett járdaszakasz és épülettömb közötti zöldfelület magánterület, a Társasház tulajdona, a lakók járhatnak el a zöldítés ügyében.
    Erre javasoljuk az éppen aktuális, önkormány
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Amennyiben lehetséges, kérem alakítsák vissza zöldfelületté, vagy tegyék parkolóhellyé ezt a területet! Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.26 "Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a Városfejlesztő Nonprofit Kft hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részére a továb...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a Városfejlesztő Nonprofit Kft hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részére a további...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiànyzó és kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére