Megoldatlan

Kátyúk bejelentése

Hetek ( talán hónapok) óta hatalmas kátyúk vannak a Határ útnál lévő metró kijárat felé (Köki felől) vezető úttesten. Itt található az őrzött fizetős parkoló bejárata is. A kép a két kisebből készült. Esős időben teljesen megtelik vízzel és nem látható vezetés közben.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Forrás: kozut.bkkinfo.hu
  • Lénárd Kriszta hozzászólt a bejelentéshez.

    A hiba javítva lett.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján a probléma nem kerül megoldásra.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Hogy lehet ez? Egy közforgalmú utat a tulajdonosának nem kell karbantartani?!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett terület magántulajdonban van, a tulajdonosnak nem kötelessége helyreállítani az ott keletkezett úthibákat.
    Figyelmeztető tábla lett kihelyezve általa.

    Tisztel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Vazze! Az már nem is kátyú, hanem kráter.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Lénárd Kriszta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Jókai utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Esze Tamás utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Vécsey utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére