Megoldott

Járda szélesítés

A HÉV végállomás mellett a II. Rákóczi Ferenc út melleti járda egy részén a felhalmozott levél, sár egy egyéb lepedék eltávolítása esetén a járda teljes szélességében használható lenne. Ha megoldható, megköszönném!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csepel

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia László!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors közbenjárást
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Véleményem szerint vagy a fővároshoz vagy a mávhoz tartozik. De ha a Városgazda csinálja meg, nekem az is tökéletes! :)
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére