Megoldott

Sötét lámpa és kereszteződés

A Hegedűs Gyula utcában, a Radnóti Miklós utca kereszteződésében lévő buszmegállóhoz közeli függesztett lámpa nem világítja be a teret, így meglehetősen sötét folt fedi a kereszteződést.
A közeli zebrán egyébként sem gyakori, hogy az autósok átengednék a gyalogosokat, de így még kevésbé látják őket esténként.
A kép csak a helyszín azonosítását segíti, a kérdéses lámpatest nem látható rajta. Kb. a buszmegállóval van egy vonalban.

Kérem a világítás javítását. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula u. 23

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján.
    Köszönjük az együttműködést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Nagy Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás, járda hiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hajókovács utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lépcsővilágítók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljes sötétség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére