Válaszra vár

Veszélyes, szétesett pad a játszótéren

Kedves Járókelő!

A játszótéren a Duna terasz mellett egy pad fém rúdjai kiestek, hiányoznak. Emiatt a pad balesetveszélyes és kényelmetlen.
Kérlek, hogy továbbítsátok a problémát az illetékesnek.

Köszönettel:
István

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kárpát u. 44

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Frenyó István Henrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok!
    Sajnos még nincs megoldva a probléma.
    Köszonettel:
    István
  • Frenyó István Henrik visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a javítást 03.29-ig elvégzik.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezetére és segít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Frenyó István Henrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére