Megoldatlan

Nagyszombat utcai "városi házak" úthálózatának állapota

A III. kerületben a Nagyszombat utcai "városi házak" környezetében a teljes út- és járdahálózatot újra kellene gondolni, mivel a mai igényekhez képest elavultak. Leromlott burkolatok, magas szegélyek, rendezetlen parkolás jellemzi a területet. A képeken lévő Kecske utcai szervizút állapota legrosszabb.
Kérem az óbudai önkormányzatot lépjen az ügy érdekében!
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem az Önkormányzat is tehet az adott kérdésben lépéseket, túl azon, hogy keres forrást ha már a közforgalom előtt megnyitott útról beszélünk. Véleményem szerint az ingatlan tulajdonosait írásba...
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    A képen szereplő eset, hasonló a Kelenföldi lakótelepre ahol lakom. Már réges-régen bejelentettem volna a társasház parkolóját mert eszméletlen ahogy kinéz. Mintha valaki csak kiborított volna egy kát...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Boros Bálint Úr!

    Köszönettel megkaptuk bejelentését és arra az alábbi választ szeretném Önnek adni.

    A fizető parkolás bevezetését megelőzően a levelében jelzett területen forgalomtechnikai
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Óriás kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    III. kerület Dereglye utca kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Dereglye utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére