Megoldott

Magára hagyott összetört autó

A kérdéses autó hetek óta ott van, ráadásul rálóg a járdára is.
Érdemes lenne elvinni.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 177

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    A kérdéses autó már nincs ott (hogy ki vitte el, az egy jó kérdés), meglepődnék, ha a közterület felügyelet lett volna.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet"-ra.

  • eltávozott/lelépett felhasználó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gábor
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    5
    Megoldatlan
    5

    Két elhagyott auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Homonna utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére