Válaszra vár

graffitik a Corvin Mozi falán

Anonim Járókelő

Tele van graffitikkel a Corvin Mozi fala. A graffitik a Corvin Pláza kijárata felőli részen vannak..

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kisfaludy u. 31

Hozzászólások

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Corvin Mozi, Budapest Film Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    falfirkás önkormányzati épület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bacsó Béla utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    GLS automata frekventált helyen grafittizve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kézműves utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    obszcén graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Bacsó Béla utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére